TOP PONUDA

Mercedes-Benz Citaro K O530 – 28.500 €

Mercedes-Benz Citaro K - kratka izvedba 10,5 metara Vrsta vozila Gradski autobus Proizvođač, Model Mercedes-Benz, Citaro O530 K Prva prijava registracije 07/2010 Kilometar 585.000 km Snaga, Jačina 210 kW / 286 KS Gorivo Dizel Boja Bijela Mjenjač Automatik Motor Euro 5 Oprema Sunčana zaštita;...

NAJNOVIJA VIJEST

Završena promocija prvog električnog autobusa u BiH – Isuzu NovoCiti Volt

Nakon zvanične promocije prvog električnog autobusa koji je došao u BiH i panel-diskusije koja je održana u Sarajevu 8. septembra 2022. godine, kompanija Sejari...

Centrala:
Tel: +387 33 770 300
Fax: +387 33 770 301
Fax-Dijelovi: +387 33 770 315
e-mail: info@sejari.ba

Direktor:
Hasan Sarajlija
Tel: +387 33 770 305
Mob: +387 61 191 515
e-mail: hasan.sa@sejari.ba

Prodaja komercijalnih vozila – autobusi:
Adnan Omerhodžić
Tel: +387 33 770 302
Mob: +387 61 491 406
e-mail: adnan.o@sejari.ba

Odjel post prodaje
Voditelj post prodaje:
Renato Obrez
Tel: +387 33 770 304
Mob: +387 61 491 409
e-mail: renato@sejari.ba

Inženjer u odjelu post prodaje:
Nermin Salihagić
Tel: +387 33 770 307
Mob: +387 61 228 162
e-mail: nermin@sejari.ba 

Prodaja rezervnih dijelova:
Mirza Borčak
Tel:+387 33 770 309
Fax: +387 33 770 315
Mob: +387 62 345 817
e-mail: dijelovi@sejari.ba

Odjel za podršku i marketing:
Bojana Žuža
Tel: +387 33 770 306
e-mail: marketing@sejari.ba
e-mail: bojana@sejari.ba

Odjel finansija:
Emir Ciguljin
Tel: +387 33 770 303
e-mail: emir@sejari.ba
e-mail: finansije@sejari.ba