TOP PONUDA

Mercedes-Benz Citaro K O530 – 34.900 €

Mercedes-Benz Citaro K - kratka izvedba 10,5 metara Vrsta vozila Gradski autobus Proizvođač, Model Mercedes-Benz, Citaro O530 K Prva prijava registracije 07/2010 Kilometar 585.000 km Snaga, Jačina 210 kW / 286 KS Gorivo Dizel Boja Bijela Mjenjač Automatik Motor Euro 5 Oprema Sunčana zaštita;...

NAJNOVIJA VIJEST

Isporuka MAN Lion's Coach R08 za Dinamik turs

Kompanija Dinamik turs iz Brčkog je prisutna u turističkoj branši preko 30 godina, a unazad deset godina svoj opseg rada su proširili i na...

Centrala:
Tel: +387 33 770 300
Fax: +387 33 770 301
Fax-Dijelovi: +387 33 770 315
e-mail: info@sejari.ba

Direktor:
Hasan Sarajlija
Tel: +387 33 770 305
Mob: +387 61 191 515
e-mail: hasan.sa@sejari.ba

Prodaja komercijalnih vozila – autobusi:
Adnan Omerhodžić
Tel: +387 33 770 302
Mob: +387 61 491 406
e-mail: adnan.o@sejari.ba

Odjel post prodaje
Voditelj post prodaje:
Renato Obrez
Tel: +387 33 770 304
Mob: +387 61 491 409
e-mail: renato@sejari.ba

Inženjer u odjelu post prodaje:
Nermin Salihagić
Tel: +387 33 770 307
Mob: +387 61 228 162
e-mail: nermin@sejari.ba 

Prodaja rezervnih dijelova:
Mirza Borčak
Tel:+387 33 770 309
Fax: +387 33 770 315
Mob: +387 62 345 817
e-mail: dijelovi@sejari.ba

Odjel za podršku i marketing:
Bojana Žuža
Tel: +387 33 770 306
e-mail: marketing@sejari.ba
e-mail: bojana@sejari.ba

Odjel finansija:
Emir Ciguljin
Tel: +387 33 770 303
e-mail: emir@sejari.ba
e-mail: finansije@sejari.ba